Image

DUGUN TV TELEVİZYONU

Düğün TV, Türksat ve RTÜK kurumları ile Almanya ile Türkiye arasındaki Sınır Ötesi Yayıncılık Anlaşmasına rağmen mahkemelik olduğundan Türksat üzerinde yayın yapamamaktadır. Bu süreç zarfında Youtube kanalımızdan videolarımızı izleyebilirsiniz.

Image

YAŞAM DANIŞMANLIĞI

Avrupa'nın ilk profesyonel Türkçe danışmanlık portalı ikimizz.com şimdi tüm dünyadan arayanlar için Almanca ve Türkçe konuşan danışmanları ile telefonda astroloji ve danışmanlık hizmet veriyor. On yılı aşkın süredir, konularında deneyimli uzmanlar sorunlarınıza çare buluyorlar. Yaşamınıza yeni bir yön vermek, toplumda daha etkili bir birey olmayı sağlar. Yalnızlığınızı gidermek ve mutlu bir birlikteliğe adım atmak için danışabileceğiniz telefon numaraları burada... Almanca sitemiz: Spirit-Talk

Image

ONLINE ALIŞVERİŞ

Avrupa'nın güvenilir tele-alışveriş markası TELEÇARŞI şimdi ayrıca internet üzerinden Herbstzeitlose markası altında, onbinlerce alıcıya kalitesi kanıtlanmış ürünleri uygun fiyattan sunmaya devam ediyor. Mutfak eşyasından doğal kozmetik ürünlere kadar binlerce çeşit ürün, DHL ve Teleçarşı ekibinin güvencesiyle Avrupa'da kapınızda... İndirimli ürünler için tıklayınız.

Image

EKRANDA MESAJ YAYINI

Düğün TV SMS Chat, bugüne dek bir çok çiftin tanışmasına vesile oldu. SMS CHAT PAKETİ satın almak için buraya tıklayınız. Paket satın aldığınızda 20 kez veya 20 gün boyunca mesaj yayınlatabilirsiniz. 82299 mesaj gönderme hizmeti sona ermiştir. Paket satın alanlar mesajlarını email üzerinden gönderebilirler. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dügünüm yayınlansın!

DÜĞÜNÜM YAYINLANSIN

Düğün TV'nin ana yayın akışı sizin düğünlerinizden oluşmaktadır. Bize düğününüzün videosunu (Düğün TV kuralları dahilinde) montajlanmış olarak göndermeniz gerekmektedir. Buradan telefon ve isim bilgilerinizi gönderirseniz sizi arayabiliriz.

Image

VIDEO FILM PRODÜKSİYONU

Evlilik ve sünnet düğünleriniz; kına, söz ve nişan törenleriniz; ya da diğer mutlu günleriniz için deneyimli düğün TV video ekipleri hizmetinizdedir. Çekimlerinize Düğün TV ekibini çağırmak için tıklayınız.

Galeri

devamı

Programlar

Client 1 Lak Lak Yemekte

Pınar'la Lak Lak ekibi evinize geliyor ve mutfağınızda sizinle birlikte yemek pişiriyor.

Client 2 Lak Lak Düğünde

Hani "kambersiz düğün olmaz" derler ya, Pınar'la Lak Lak'sız da düğün düşünülemez. Lak Lak ekibi düğününüze neşe katıyor.

Client 3 Altın Kalpler Ödülleri

Düğün TV'de yayınlanan düğün videolarının arasından seçilenlere ödüllerin verildiği gala gecesi.

devamı